• facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

Ravza Fm Dinle

Ravza Fm dinle. Ravza Fm canlı dinle

Ravza Fm, İstanbul Zeytinburnu’dan yayın yapmakta olan islami tasavvuf radyosudur. Yayın içeriğini genel olarak İlahiler oluşturmaktadır. İlahi dinlemeyi severlerin huzur bulduğu Ravza Fm, günün her saatinde kesintisiz olarak yayın yapmaktadır.Ravza Fm ile Abdurrahman Önül, Ali Ercan Aykut Kuşkaya ve nice birbirinden değerli sanatçıları dinleyebilirsiniz.

Ravza Fm Hakkında Bilgiler

Ravza Fm milli ve manevi değerlere sahip, etkin programlarıyla toplumumuzun kültürel yapısına katkı sağlayan, toplumsal tepkilere duyarlı bir şekilde yaklaşarak kamuoyunun sesini yansıtan, haber bültenleriyle, olayları tarafsız olarak aktaran ama daima doğrunun ve haklı olanın tarafında yer alan, bölge ekonomisinin kalkınmasına yardımcı olacak proje üretiminin gerçekleşmesine katkıda bulunan, evrensel hukuk kuralları ve evrensel basın meslek ilkeleri çerçevesinde öncü ve örnek bir yayın sergilemeyi bilmektir.

Ravza Fm dinlemenin bize verdiği keyfi, huzuru bir başka radyo kanalında bulmak nerdeyse imkansızdır. Sizlerde bu muazzam ilahi yayını yapan, Ravza Fm‘i dinlemek için ne duruyorsunuz ?

Ravza Fm İletişim Bilgileri

ADRES Merkez Efendi Mah G-42 Sok. No 13/1 Zeytinburnu- İstanbul
TELEFON (0212) 416 8008
E-POSTA admin@ravzafm.com
WEB ADRES: http://www.ravzafm.com

Ravza Fm Frekans Bilgileri

Ravza Fm’in fiziki bir frekans adresi yoktur. Ravza Fm internet üzerinden ravzafm.com ve sitemizden kesintisiz yayın yapmaktadır.

ravza fmcanlı dinle,radyo ravza fm,ravza fm,ravza fm canlı,ravza fm dinle,ravza fm frekansı

.......


YÜKLENİYOR...KAPAT
Chrome Eklentimiz Hazır